תכנית 'שאר רוח'

עודכן: 27.12.2023

 

״שאר רוח״ היא תכנית מיוחדת בפקולטה למדעי הרוח בניהולו של פרופ' מיכאל גלוזמן. בתכנית לומדים סטודנטים מהפקולטות להנדסה ולמדעים מדויקים ביחד עם סטודנטים ממדעי הרוח בקורסים המאפשרים להתנסות במגוון של סוגיות יסוד בעולם מדעי הרוח והאדם. דקאנט החדשנות בהוראה ובלמידה מלווה את פיתוח הקורסים ההיברידיים והמקוונים שבתכנית, ועד כה פותחו 9 קורסים כאלה.

 

ב 28.11 נערך כנס השקה לתכנית "שאר רוח", בהשתתפות הנשיא, הרקטור, ד"ר תמר אברמוב נציגת קרן מנדל שמממנת את התכנית ודקאני הפקולטות של מדעי הרוח, מדעים מדויקים, הנדסה, אמנות ורפואה.

"עבורנו יש כאן אתגר מלהיב," אומרת הדקאנית פרופ' ליאת קישון-רבין, העומדת בראש דקאנט החדשנות בהוראה ובלמידה, "ביחד עם המרצים אנחנו מפתחים קורסים שמיועדים לסטודנטים מדיסציפלינות שונות. המטרה שלנו היא לממש למידה פעילה, יעילה ואינטגרטיבית באמצעות שימוש בפדגוגיות חדשניות. כחלק מהעבודה על הקורסים אנחנו רואים לנגד עינינו את הסטודנטים מתחומי הדעת השונים ואת ההזדמנות שלהם לפגוש למידה אחרת ותכנים חדשים, כמו התמודדות עם קריאה וכתיבה של טקסטים אקדמיים, עבודה בקבוצות, ניסוח טיעונים וניהול דיון ביקורתי שבו אין בהכרח אמת אחת."

 

 

ומה יש לסטודנטים שלומדים בתוכנית לומר? צפו בסרטון הבא:

 

 

צפו בדוגמאות מהקורסים שפותחו:

 

 

 

צור קשר

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>