אז למה לי היברידי עכשיו?

ההוראה עוברת שינוי מסיבי, כולנו מרגישים את זה סביב. הקורונה היא השיבוש הגדול שהביאה איתה את הצורך לשינוי והתאמה לעידן החדש המנגיש את הידע בלחיצת כפתור. מה הם היתרונות של הלמידה ההיברידית?

אז למה לי היברידי עכשיו?

 

גמישות בדרכי הלימוד

למדנו בקורונה שקיימת הטרוגניות אצל הסטודנטים המבקשים ללמוד בדרכים שונות ומגוונות, להטמעה והפנמה של החומר הנלמד במגוון שיטות: באמצעים מוקלטים, למידה בכיתה, למידה עצמית, למידה פעילה, קבוצות דיון, סרטונים מצולמים או אינטראקטיביים, שאלונים, הערכת עמיתים ועוד המון שיטות הוראה שיגוונו את הלמידה עבור הסטודנטים וגם יקלו עליכם, בטווח הארוך, את הלמידה.

 

 

שיפור מיומנויות רכות

כתיבה, הבעה בעל פה, יוזמה, חשיבה ביקורתית, עבודת צוות. חשובות וחיוניות לקבלה בשוק העבודה ובחיים בכלל.

 

 

להפוך את הסטודנטים לחלק פעיל יותר בלמידה

העידן החדש, הפורס את הידע במקומות נגישים לכל אחד ואחת, מבקש מאיתנו להדריך את הלומדים לחקירת הידע, ללמידה עצמית ולהפנמה דרך הבנה. הוראה היברידית מעניקה לנו את האפשרות ליישם למידה מותאמת לתקופה שתביא לידי ביטוי את מחשבות ורעיונות הסטודנטים.

 

 

לגוון לעצמכם את ההוראה

חדשנות פוגשת את כולנו וכן את חידוש דרכי ההוראה והחוויה שהיא מביאה איתה. ריגוש, התנסות, למידה מתמדת.

 

 

פתרון ללמידה דיפרנציאלית

הלמידה ההיברידית מביאה איתה אפשרות ליישם טוב יותר את הלמידה, כך שתתאים לסגנונות הלמידה השונים של הסטודנטים והסטודנטיות. דרך ראייה חזותית, שמיעה, כתיבה ועבודה קבוצתית כל אחד ואחת, יכולים ליהנות מדרך הלמידה המתאימה להם.

 

 

העמקה בתוכן

למידה דרך חוויה, חקירה של הידע לעומקו על ידי למידה עצמית מביאה כמוכר לכולנו, להפנמה והבנה טובה יותר של החומר הנלמד. למידת הנושא דרך תהליך הבנה מעצים את הסטודנטים, מאפשר להם עצמאות ומייצר מוטיבציה גבוהה יותר להגיע לדיון בקמפוס, לחלוק מסקנות ולהביע את עצמם בקבוצה.

 

 

אז מה הבלנד שלכם? הצטרפו לסדנאות תוכנית TAU BLEND והעמיקו את הידע שלכם בכלים דיגיטליים ללמידה היברידית  >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>